appartementen aan lago di ledro vlak bij lago di garda
Eigenschappen
- te huur aangeboden
- staat: tweedehands
- vaste prijs
Informatie
- 465 keer bekeken
- zoekertje van marleen.gaublomme@telenet.be
(9700 Oudenaarde) - Contact opnemen
- Meld misbruik
Beschrijving
appartementen aan lago di ledro vlak bij lago di garda te huur tweedehands
Denken jullie ook al eens aan de zomervakantie of gewoon er eens een weekje tussen uit lekker relax in de natuur aan een prachtig meer met kristalhelder water.
Het Ledromeer, een van de mooiste en zuiverste meren van Trentino, ligt op 650m hoogte. Het profileert zich door het kristalheldere water en door de schoonheid van het omliggende landschap. Door het groen van de natuur als het ware omhelst, staat het waarborg voor een gevoel van frisheid en rust.
Zonnig en vermakelijk in de zomer en is ontspannend en relax in de winter.
Rijk aan historie en overblijfselen uit een verleden, die zijn oorsprong vind in het bronzen tijdperk.
Eens flink wandelen via unieke wandelpaden in de bergen of een tocht met de mountainbike via uitgestippelde routes?
Voor de meer sportievelingen is er ook de mogelijkheid tot zeilen, kano varen, een trektocht te paard of mag het nog iets meer zijn zoals parasailen of rafting?
Kijk dan eens op de site www.soleitalia.eu
Reageren op dit zoekertje
Om te reageren op zoekertjes gelieve in te loggen (of eerst te registreren)